KARNEVAL Šaty Pirátka vel. S (110-120cm) 4-6 let KOSTÝM

456 

Karnevalový kostým (oděv) – Pirátka. Pěkné černorůžové šaty s lebkou a zdobeným pirátským kloboukem. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa“ (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso“), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS99646699 Kategorie:

Karnevalový kostým (oděv) – Pirátka. Pěkné černorůžové šaty s lebkou a zdobeným pirátským kloboukem.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa“ (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso“), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet.

Rozměry balení (š v): 30 x 35cm
Doporuč. výška dítěte: 110-120cm
Velikost: S – malá

Součástí balení jsou:
šaty –
klobouk –
pásek –

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 do 6 let

Nákupní košík