KARNEVAL Šaty Princezna vel. XS (92-104cm) 3-4 roky fialový KOSTÝM

388 

Karnevalový kostým (oděv) – Princezna. Krásné zdobené růžovofialové šaty s nabíranými rukávky. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa“ (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso“), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS64458506 Kategorie:

Karnevalový kostým (oděv) – Princezna. Krásné zdobené růžovofialové šaty s nabíranými rukávky.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa“ (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso“), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet.

Rozměry balení (š v): 30 x 35cm
Doporuč. výška dítěte: 92-104cm
Velikost: XS – pro malé děti

Součástí balení jsou:
šaty –

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 do 4 let

Nákupní košík