LEGO CITY Zatčení na čtyřkolce 60135 STAVEBNICE

149 

60135 Lego City ZATČENÍ NA ČTYŘKOLCE Zvoňte na poplach! Zločinec právě utíká se sejfem plným zlata! Pomoz policistovi v pronásledování na jeho rychlé čtyřkolce a dostaň zločince do vězení, kam patří. S LEGO City policií se vždy děje něco napínavého! Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS78569648 Kategorie:

60135 Lego City ZATČENÍ NA ČTYŘKOLCE

Zvoňte na poplach! Zločinec právě utíká se sejfem plným zlata! Pomoz policistovi v pronásledování na jeho rychlé čtyřkolce a dostaň zločince do vězení, kam patří. S LEGO City policií se vždy děje něco napínavého!

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov – zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Rozměry balení (š v h): 12 x 9 x 4 cm
Počet dílků: 47
Věk: 5 – 12 let!

Obsah balení:
2 minifigurky – policista a padouch, policejní čtyřkolka, ruční vozík se dvěma kolečky, sejf s otevíracími dvířky, dvoje pouta, páčidlo, dvě zlaté cihličky

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Nákupní košík