,

Panenka kloubová Líza doktorka v plášti set s doplňky mluví česky 50 vět Zvuk

1 252 

Panenka Líza z kolekce Adélka, doktorka, mluvící česky, na baterie, s doplňky. Líza je tvá kamarádka, která tě má ráda a stará se o tebe tak dokonale, jako paní doktorka. Panenka Líza mluví srozumitelným a dětským hlasem v češtině. panenka blondýnka má 11 pohyblivých kloubů. Říká česky až 50 vět („Jsi celá horká, určitě máš […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS83758716 Kategorie: ,

Panenka Líza z kolekce Adélka, doktorka, mluvící česky, na baterie, s doplňky.

Líza je tvá kamarádka, která tě má ráda a stará se o tebe tak dokonale, jako paní doktorka. Panenka Líza mluví srozumitelným a dětským hlasem v češtině.
panenka blondýnka má 11 pohyblivých kloubů. Říká česky až 50 vět („Jsi celá horká, určitě máš teplotu“, „Můžeš mě obejmout,prosím?“…). Panenka má hebké vlásky určené k česání.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 27 x 36 x 11cm
Výška panenky: 30cm
Materiál: plast, textil
Baterie: 4x LR44/AG13
Obsah balení: panenka, hřebínek, stetoskop a další příslušenství pro paní doktorku

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Nákupní košík