,

SIKU Auto Jeep Wrangler modrý model 7cm kovový

119 

Krásná a věrná kopie (model) – takový je dětský malý kovový terénní jeep SIKU 1342 legendární model Wrangler z kovu pro všechny děti – nadšené sběratele autíček. Tohle autko musí mít doma každý malý řidič, šofér. Skutečný ráj všech užitkových aut je zde – připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS47718372 Kategorie: ,

Krásná a věrná kopie (model) – takový je dětský malý kovový terénní jeep SIKU 1342 legendární model Wrangler z kovu pro všechny děti – nadšené sběratele autíček. Tohle autko musí mít doma každý malý řidič, šofér.

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde – připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry hračky (š v h): 7 x 3 x 2,5 cm
Rozměry balení (š v): 9,5 x 7,5 cm
Materiál: kov + plast (plastové části)

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-jšv-

Nákupní košík