,

SIKU Vrtulník červený záchranářský ambulance model 1:87 kov 1647

205 

Krásná a věrná kopie (model) – taková je dětská helikoptéra záchranářů SIKU 1647 ve žluto-červeném barevném provedení, z kovu a plastu, pro všechny děti – nadšené sběratele letadýlek. Tento vrtulník musí mít doma každý malý pilot či letec. Vrtule se otáčí. Skutečný ráj všech užitkových aut je zde – připraven jen a jen pro vaše […]

Na objednávku

Katalogové číslo: DS58716749 Kategorie: ,

Krásná a věrná kopie (model) – taková je dětská helikoptéra záchranářů SIKU 1647 ve žluto-červeném barevném provedení, z kovu a plastu, pro všechny děti – nadšené sběratele letadýlek. Tento vrtulník musí mít doma každý malý pilot či letec. Vrtule se otáčí.

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde – připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměry hračky (š v h): 11,5 x 4,5 x 3,5cm
Rozměry balení (š v): 19,5 x 7,5cm
Materiál: kov + plast (plastové doplňky)

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-jšv-

Nákupní košík