Doprava a platba


Česká pošta (balík do ruky) - od 89 Kč

 • Všední dny doručuje balíky Česká pošta mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.
 • Před doručením balíku vám zašle Česká pošta SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Proto je nutné vyplnit správné kontaktní údaje.


Česká pošta (balík na poštu) - od 82 Kč

 • Informace o tom, že Česká pošta převzala zásilku, obdržíte v avízu (SMS/e-mail). Poté bude zásilka připravena k vyzvednutí na poště již od 12 nebo 15 hodin po dni podání. 
 • Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které  jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována), aby Česká pošta věděla, že zásilka patří opravdu Vám.


GLS - ČR - od 66 Kč

 • V ideálním případě je Vám balík dodán osobně. Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti.
 • Jestliže nikdo není doma, GLS se zeptá Vašich sousedů, jestli pro Vás balík mohou převzít. Jestliže žádný ze sousedů Váš balík převzít nemůže, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

PPL - ČR - od 111 Kč

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 48 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno většinou následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 • dopravné za 1 balík při platbě předem (ČR)     111 Kč
 • dopravné + doběrečné při platbě při dodání (ČR)     126 Kč


ZÁSILKOVNA - SÍŤ VÝDEJNÍCH MÍST (Od 45Kč)

 • k dispozici přes 200 výdejních míst, kde lze zboží osobně vyzvednout.
 • Dodání zásilky na výdejní místo trvá 3 pracovní dny. Zákazník bude informován e-mailem již v okamžiku, kdy je zásilka zadaná e-shopem do on-line systému Zásilkovny.
 • Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, obdrží zákazník druhý e-mail a také sms zprávu s informací o připravenosti zásilky k vyzvednutí. Na vyzvednutí zásilky je 7 dní.
 • Zásilku je možné vyzvednout na základě sdělení hesla, které obdržíte od zásilkovny e-mailem a sms zprávou.

Výhody výdejních míst Zásilkovny:

 1. nemusíte stát fronty na poštách nebo čekat na kurýra
 2. sami si vyberete, kde a kdy si chcete zboží vyzvednout
 3. zásilku si můžete vyzvednout ve většině výdejních míst i o víkendu
 4. osobní odběr na výdejním místě nabízí nejvýhodnější cenu dopravy
 5. na vyzvednutí zásilky máte celých 7 dní od oznámení o uložení zásilky

Osobní odběr

Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte hračky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte hračky doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují nějaké hračky, či vám zboží nevyhovuje? Neponičené ozkoušené ho můžete vrátit do 14 dnů.